Oryginalna symulacja na szkolenia menedżerskie – kurs trenerski

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla sektora MŚP, stowarzyszen non profit i jednostek samorządowych od zeszłego miesiąca udostępniliśmy grę team building: Ekstremalne rozgrywki w niezwykłym wariancie zabawy w rysowanie przez ścianę (Wstępna nazwa tej gry jest do korekty – niemniej oddaje charakter tego modułu.)
Oferowaną symulację wykorzystujemy na kursach z planowania sytuacyjnego, z komunikacji międzykulturowej a także na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia coachingowe. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Eventy Team Building.

KATEGORIA SYMULACJI:
Tematyka symulacji: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Włochy
Czas realizacji: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: minimum 7, do 17.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: obręcz do pilatesu – sztuk cztery, rękawice ogrodowe miękkie – sztuk dwie, gumki recepturki- sztuk siedem, trochę kapusty, paczka ceglastych markerów, haczyk potrójny

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
GOCLEVER TECHNOLOGY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, POZBUD T&R SPÓŁKA AKCYJNA, „IDŹCZAK-MEBLE” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Roman Idźczak, PRO-MOLD-EPS Przedsiębiorstwo Produkcji Form Sergiusz Skrzypczak, P.P-U ZAP-KOOPERACJA Sp. z o.o., NGR Technologie sp. z o.o., Fabryka Kuchni sp. z o.o. spółka komandytowa, Powiat Grodziski, Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Pile, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Stowarzyszenie Artystyczne Mózg, Centrum Dziecka i Rodziny Fundacji „DZIECI NICZYJE” , Fundacja S.O.S. Obrony Poczętego Życia , Ośrodek Profilaktyki, Edukacji i Terapii Uzależnień „Olcha”, Stowarzyszenie „ALTER EGO” – Punkt Pomocy Doraźnej dla Bezdomnych i Najuboższych, Stowarzyszenie Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych i Losowych , Stowarzyszenie Osób Dotkniętych Padaczką i Przyjaciół „Spokojna Głowa”, Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny „Sternik”, Ursynowsko – Natolińskie Towarzystwo Sportowe , Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była także rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Sztuka teatralna”

POLECANE KSIĄŻKI:
Konsultantom chcącym prowadzić grę polecamy poniższe tytuły:

 • Keynes. Powrót mistrza-Robert Skidelsky
 • Ekonomia wiedzy niedoskonałej-Roman Frydman, Michael D. Goldberg
 • Inwestowanie w wartość-Bartosz Sałbut
 • Zbiór gier z zakresu rozwiązywania konfliktów-Mary Scannell
 • Procesowe Zarządzanie Organizacją-Piotr Grajewski
 • Przywództwo doskonałe-Russell E. Palmer
 • Zbiór gier doskonalących burzę mózgów-Mike Mulvihill, Mary Scannell

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Ciechanowiec, pensjonat Ambrozja, ulica Krasińskiego 4
  Koszt symulacji: 3200 zł plus VAT. Proponujemy prawo regulowania ratalnie – sześć miesięcznych rat.
  W cenie treningu zawarty jest catering. Przystawka: Półmisek swojskich wędlin. Zupa: Zupa z borowików z łazankami. Drugie danie: Polędwica wieprzowa z patelni, podana z sosem z suszonych śliwek aromatyzowanych brandy, gorącą sałatką z kaszy gryczanej, awokado i rukoli. Deser: Klasyczny Cream brulle z dodatkiem świeżej wanilii przesypany karmelizowanym brązowym cukrem. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .