Nowa zabawa na szkolenia biznesowe – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, że w naszym katalogu programów dla rynku firm określanych jako SME, organizacji NGO i sektora publicznego od kolejnego kwartału posiadamy symulację integracyjną: Ekstremalne bicie rekordu w nieziemskim wariancie zabawy w łucznictwo-zawody rycerskie (Roboczy tytuł symulacji jest do korekty – jednak wyraża fabułę tego modułu.)
Proponowaną symulację polecamy na treningach z komunikacji, z analizy ryzyka biznesowego i na szkoleniach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Typowe jej użytkowanie to Kursy w Akademii Coacha.

KATEGORIA GRY:
Merytoryka gry: zachowania prospołeczne
Miejsce pochodzenia gry: Argentyna
Czas trwania samej symulacji bez omówienia: dwa dni
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, maksimum 19.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: twister – sztuk trzy, łom – sztuk dziewięć, cienkopis- sztuk cztery, trochę wody mineralnej, paczka ceglastych karteczek, ubijak do piany

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Centrum Edukacji i Terapii Logopedyczno- Psychopedagogiczno – Neuronalnej Małgorzata Kielan, Zakład Robót Instalacyjno – Inżynieryjnych Hieronim Gładysz, EKO-PŁYTA Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Projektowo-Produkcyjne „METALPLAST-TECHNIKA” Spółka z o.o., GRAFMAJ AM Aneta Szczublińska, Bejot sp. z o.o, Stomatolog Paweł Kulesza, Miasto i Gmina Buk, Gmina Suchy Las, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu , Gmina Swarzędz, Centrum ŁÓWICKA Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, Bielański Klub Sportowy „Hutnik”, Fundacja POLSAT, Mazowieckie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” Oddział Praski , Stowarzyszenie „Lekarze Nadziei”, Stowarzyszenie Integracji Świata Pracy LABOR, Stowarzyszenie Przyjaciół „SOS”, Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa „Bardziej Kochani”, Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa” – Oddział Terenowy Warszawa – Ochota , Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była też stosowana na studiach doktoranckich „Rybołówstwo”

POLECANE KSIĄŻKI:
Konsultantom planującym prowadzenie tego ćwiczenia proponujemy następujące tytuły:

 • Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości-Grzegorz W. Kołodko
 • Błyskotliwość to za mało! Skuteczne techniki planowania marketingowego-Malcolm McDonald
 • Mali mogą więcej-Gabriela Antczak
 • Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności -Jon Gordon
 • 3. Rozwiązanie-Stephen R. Covey
 • Alianse strategiczne-Joanna Cygler
 • Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami-Grzegorz Szczerba

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Słopnice, zamek Dwór Podstolice, ulica Wąski Dunaj 87
  Koszt gry: 1500 złotych VAT zw. Proponujemy prawo regulowania w ratach – pięć miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się menu lunch. Przystawka: Krokieciki z Krokieciki zciasta filo faszerowane szynką ciasta filo faszerowane szynką ciasta filo faszerowane szynką, serem i pieczarką , serem i pieczarką , serem i pieczarką podane z pikantnym sosem. Zupa: Żurek podawany w kociołku “taki ze hej” . Drugie danie: Panierowany w ziarnach sezamu ¬let z halibuta, podany z puree z zielonego groszku oraz ciemnym ryżem arborio. Deser: Banan w cieście smażony polany czekoladą. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.