Oryginalna gra na szkolenia integracyjne – certyfikacja

Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla branży małych firm rodzinnych, fundacji tzw. ekonomii społecznej i administracji państwowej od następnego roku przedstawiamy symulację integracyjną: Szkoleniowe zawody w autorskim wariancie zabawy w Malowanie na betonie (Roboczy tytuł gry jest na razie roboczy – jednak wyraża przebieg tej sesji.)
Powyższą symulację wykorzystujemy na programach z rozwoju menedżerskiego, z radzenia sobie ze stresem oraz na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia motywacyjne. Statystycznie najpowszechniejsze jej przeznaczenie to Symulacje Finansowe .

KATEGORIA GRY:
Tematyka tego zadania: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia licencji: Estonia
Czas realizacji (nie licząc kwestii organizacyjnych) (nie wliczamy przygotowania rekwizytów): jeden dzień
Liczba uczestników: co najmniej 6, maksimum 18.
Niezbędny sprzęt: tarcza do lotek – sztuk pięć, maska spawalnicza z podglądem – sztuk sześć, kalkulator- sztuk pięć, trochę kawy, paczka cytrynowych nalepek, kubek miksujący

REFERENCJE
Praca-Serwis Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Fabryka Inspiracji spółka cywilna Aurelia, Arkadiusz Borkiewicz, Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DroBud” S.A., AFT Sp. z o.o. , „Fotis Sound” Fotios Tzokas, ZAKŁAD USŁUGOWO – HANDLOWY „HANIA” MARIA DOROTA BARCIŃSKA, Mechanika i Diagnostyka Pojazdów Samochodowych Stanisław i Grzegorz Leśniak, Terra Usługi Leśne Zbigniew Marcinkowski, Gmina Kaźmierz, Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, Gmina Miasta Czarnków, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, Fundacja „Przechowalnia Najlepszych Wartości”, Klub „Złotego Wieku” PCK , Międzynarodowa Organizacja Edukacji dla Pokoju przy ONZ, Stołeczne Stowarzyszenie Osób z Chorobą Parkinsona, Stowarzyszenie Grupa Przedsięwzięć Teatralno – Medialnych , Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Opiekunów NADZIEJA , Stowarzyszenie Twórców Filmów Patriotyczno – Historycznych, Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Gra była także prowadzona na kursach zawosowych z dziedziny „Inne nauki z zakresu komunikacji i informacji”

DODATKOWA WIEDZA:
Instrukturom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy wymienione tutaj pozycje książkowe:

 • Kto jest kim. Typy osobowości dla menedżerów-Michal Čakrt
 • E-sklep. Biznes na kryzys-Joanna Rozmiarek
 • Zwykłe akcje, niezwykłe zyski oraz inne dzieła-Philip A. Fisher
 • Zarządzanie kapitałem ludzkim. Procesy, narzędzia, aplikacje-Marta Juchnowicz
 • Inwestowanie w ludzi-John Boudreau, Wayne F. Cascio
 • Innowacyjność przedsiębiorstw a systemy zarządzania jakością-Tomasz Bartosz Kalinowski
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E. Scannell

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Gorzów Wielkopolski, zamek Iskra, ulica Sierakowskiego 41
  Koszt gry: 1200 PLN plus podatek VAT. Dajemy prawo regulowania w ratach – osiem miesięcznych rat.
  W cenie warsztatu zawarty jest catering. Przystawka: pieróg ze zwykłego ciasta (zrobionego z mąki, wody i soli),z nadzieniem z mięsa mielonego z przyprawami i cebulą, smażony w oleju. Zupa: Krem z cukinii z paluszkiem serowym . Drugie danie: Staropolskie zrazy wieprzowe z boczkiem, cebula i ogórkiem konserwowym w sosie własnym, kluski śląskie, bukiety surówek i jarzyn gotowanych . Deser: Prosto z pieca gorące ciasto z kawałkami czekolady. Podane z lodami waniliowymi i sosem czekoladowym. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.