Innowacyjna gra na szkolenia z zarządzania – licencja

Informujemy Państwa, iż w naszej bibliotece gier dla sektora małych firm rodzinnych, fundacji tzw. ekonomii społecznej i jednostek samorządowych od tego miesiąca posiadamy symulację biznesową: Szkoleniowe zawody w autorskim wariancie gry w strzelectwo (Wstępna nazwa symulacji jest do zmiany – niemniej oddaje sens ćwiczenia.)
Proponowaną grę realizujemy na treningach z technik uczenia się, z komunikacji międzykulturowej oraz na szkoleniach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia z rozwoju osobistego. Typowe jej zastosowanie to Biznesowe Warsztaty Z Negocjacji.

SPECYFIKCACJA GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach zabawy: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Miejsce pochodzenia symulacji: Szwajcaria
Czas realizacji: 45 minut
Liczba uczestników: od 6, do 16.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: piłka do rugby – sztuk sześć, kotwa do ściany – sztuk dziewięć, notes samoprzylepny – sztuk sześć, trochę figi, paczka brzoskwiniowych karteczek, korkociąg dźwigniowy

REFERENCJE
KOS-MED. Urszula Kubala-Lubka, MIKADA MICHAŁ KAMIŃSKI, EKO-PŁYTA Sp. z o.o., Gabinet Stomatologiczny Stankowski Przemysław, Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak sp.j., Marcinkowski Broker sp. Z o.o., Ewa Gieburowska, Powiat Ostrzeszowski, Miasto Leszno, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku, Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie Sp. z o.o., Stowarzyszenie Teatralne Remus, Fundacja Gniazdo Piratów, Fundacja Zadbać o Świat , Ośrodek Wychowawczo-Profilaktyczny „Michael”, Stowarzyszenie Artystyczne „Makata”, Stowarzyszenie KoLiber, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym „UL”, Stowarzyszenie Przyjaciół Warszawskiej Syrenki, Towarzystwo Miłośników Historii, Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Gra była także stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Muzyka i muzykologia”

LEKTURY:
Osobom nabywającym certyfikację rekomendujemy te pozycje literaturowe:

 • Książe-Niccolo Machiavelli
 • Niewidzialny dotyk. Cztery klucze do nowoczesnego marketingu-Harry Beckwith
 • Drugie oblicze Wall Street, czyli dlaczego odszedłem z Goldman Sachs-Greg Smith
 • Marketing za przyzwoleniem-Seth Godin
 • Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu-Napoleon Hill, Clement Stone
 • Sprzedaż i charakter-Iwona Majewska-Opiełka
 • Współczesne systemy zarządzania. Jakość, bezpieczeństwo, ryzyko-Marek Bugdol, Piotr Jedynak

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Wojciechów, motel Gościniec Pięciu Stawów, ulica Modrzejewskiej 19
  Opłata za udział: 2500 złotych VAT zw. Dajemy opcję uiszczenia ceny w ratach – osiem miesięcznych wpłat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest catering. Przystawka: pieróg ze zwykłego ciasta (zrobionego z mąki, wody i soli),z nadzieniem z mięsa mielonego z przyprawami i cebulą, smażony w oleju. Zupa: Krem z pomidorów z grzankami. Drugie danie: Sznycel wiejski zapiekany z serem i pieczarkami, kluski śląskie, wybór surówek. Deser: Sernik kumy z sosem malinowym. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.